Gimtadieniai vaikams:

Žvakių gamyba iš bičių vaško

Ypatingas gimtadienis karališkoje aplinkoje – Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje. Edukacijos metu vaikai ir jų tėveliai išbansys seniausią pasaulio amatą – žvakių gaminimą. Vaikams ir jų tėveliams garantuojame puikias emocijas, jaukią atmosferą, mažus stebuklus ir atradimų džiaugsmą!

  • Gimtadienio dalyviai bus apsupti vasariškai kvepiančio bičių vaško ir medaus aromato. Vaikai išsilies ekologiškų žvakių: patys dalyvaus vaško lydymo procese, pasiruoš formą žvakės gamybai.
  • Jubiliatas kartu su svečiais išsilies linkėjimų žvakes.
  • Gimtadienio dalyviai išbandys sausąją žvakių gaminimo techniką – iš bičių korių. Vaikų laukia džiaugsmingi kūrybos atradimai!
  • Vaikai tamps dizaineriais ir dekoruos savo pagamintas žvakes.
  • Dalyviai bus apdovanojami “žvakių gaminimo profesoriaus” diplomais.
  • Vaikai turės galimybę pasimatuoti bitininko kostiumą ir kitus bitininko įrankius.
  • Edukacinėje pamokoje vaikai pasiners į meno pasaulį karališkoje erdvėje, o pačių pagamintos žvakės bus puiki dovanėlė artimiesiems bei suteiks šilumos ir jaukumo.


Tinka vaikams nuo 4 metų.

Gimtadienio trukmė: ~1,5-2 val.

                

 

 

 

 

Muilo gamyba

Muilą naudojame kasdien, tačiau nesusimąstome, kaip jis atsirado? Kaip prausėsi karaliai ir jų damos viduramžiais, kada atsirado toks muilas, kokį naudojame dabar? Viską apie muilą, jo istoriją ir gamybos ypatumus sužinosite muilo gamybos užsiėmime!

Užsiėmimo metu vaikai ne tik kūrybiškai išmoks maišyti ir derinti spalvas, bet ir kaip tikri muilo gamybos ekspertai kurs savo formas ir muilo ornamentus. Vaikai pasigamins švelnius, mėgstamų spalvų, bei įdomios formos muiliukus, kuriuos galės išbandyti namuose ir išmuilinti visą šeimą!

Tinka vaikams nuo 4 metų.

Gimtadienio trukmė: ~ 2 val.

 

Piešimas smėliu

Piešimas spalvotu smėliu tai puiki terapinė priemonė ir patiems mažiausiems (vaikams nuo 2,5 metų) ir suaugusiems. Spalvoto smėlio pagalba išgaunami gražūs paveikslėliai ir tam visiškai nereikia mokėti piešti! Kūrybinis procesas leidžia kurti, žaisti su spalvomis ir pasinerti į fantazijų pasaulį. Taip pat turi raminamąjį ir atpalaiduojantį poveikį, bei lavina pasitikėjimą savimi.

Užsiėmimo metu gimtadienio svečiai sužinos, kaip naudoti spalvotą smėlį, gaus specialius paveiksliukus, kuriems nereikia klijų, todėl svečiai liks švarūs ir „nesulipę“. Vaikai spalvotu smėliu margins įvairius linksmus paveikslėlius, kuriuos nuspalvinę su smėliu, galės pasilikti atsiminimui. Gimtadienio šventėje gaminsime ir spalvotas smėlio apyrankes, kuriomis tinka puoštis tiek mergaitėms tiek berniukams. Ir dar ne viskas... Šventės metu kursime savo fantastiškus augintinius – dryžuotus ir margus gyvūnėlius iš smėlio. Laukia tikra smėlio jūra ir linksmos kūrybinės šėlionės!

Trukmė: ~1,5 val.

 Piešimas smėliu

 

Jaunojo astronomo gimtadienis

Visi svajojame bent trumpam pabūti astronautu ir iš arčiau pasižvalgyti po saulės sistemos planetas. Todėl kviečiame savo gimtadienį švęsti „Ekožvakių studijoje“ ir su saulės sistemos planetomis susipažinti daugiau. Gimtadienio šventėje piešime ant vandens ir marmuravimo technika spalvinsime planetas. Kviekvienas svečias pasigamins savo paties saulės sistemą! Šventės metu ne tik pramogausime, bet ir daugiau sužinosime, kas vyksta paslaptingame kosmose.

Edukacinė gimtadienio programa tinka paaugliams ir jaunesniems vaikams.

Tinka vaikams nuo 6 metų.

Užsiėmimo trukmė ~1,5 val.

 

 

3 D piešimas

Ar kada nors svajojai, kad tavo piešinys lape atgimtų? Ar norėjai ant lapo nupiešti mėgstamą animacinį veikėją, augintinį ir kad tuoj pat galėtum tai pačiupinėti? Švęsk savo gimtadienį „Ekožvakių“ kūrybos studijoje irišbandyk 3 D piešimo technologiją!

Gimtadienio dalyviai su specialiais 3 D rašikliais pieš ore arba ant specialaus lapo. Rašikliai piešia ne su rašalu, o su plastikiniu užpildu, kuris sustingęs tampa kietas, todėl nupieštą piešinį galima išsaugoti ilgą laiką. Tai smagi kūrybinė – mokslinė pramoga, kuri patinka ir vaikams ir suaugusiems. Mes pasistengsime, kad šį gimtadienį prisimintumėte ilgai!

Tinka vaikams nuo 9 metų.

Gimtadienio trukmė: ~1,5-2 val.